Ważne komunikaty:
INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY KOMERCYJNEJ W ZAKRESIE REHABILITACJI DOSTĘPNE POD NR KOM 603 306 605
zapisz do PDF    drukuj
Dodano: 01.10.2018r.

Polskie Dni Spirometrii

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. kolejny raz włącza się w Polskie Dni Spirometrii. Już w najbliższy piątek, 05 października br. w godz. 9.00 – 13.00 zapraszamy do Poradni Gruźlicy i Chorób Płuc w Przychodni Świętej Trójcy przy ul. Miodowej 2 na bezpłatne badania spirometryczne. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem tel. 24 364 53 26 (w godz. 08.00 – 12.00)  lub osobiście w poradni w celu ustalenia godziny badania. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ta edycja Dni Spirometrii jest poświęcona wpływowi zanieczyszczeń powietrza na nasze zdrowie. To jakim powietrzem oddychamy wpływa bezpośrednio na sprawność układu oddechowego i może powodować określone problemy zdrowotne. Duszność, kaszel, świsty w czasie oddychania często pojawiają się w sezonie grzewczym.

W tym czasie pojawiają się także zaostrzenia astmy i POCHP,  które w skrajnych sytuacjach mogą być zagrożeniem dla chorych.
Patronat merytoryczny nad DS 2018 objęło Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Narodowy Fundusz Zdrowia i Wojskowy Instytut Medyczny.

Więcej informacji pod linkiem: www.astma-alergia-pochp.pl

Dodaj do: Facebook
Jeżeli chcesz byc informowany o wydarzeniach w naszym szpitalu zapisz się na newsletter:
Partnerzy