Ważne komunikaty:
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27 lipca – 15 sierpnia br. informacje na temat świadczeń komercyjnych (w tym zapisy)  w zakresie ortopedii i rehabilitacji (konsultacje, ew. zabiegi) mogą Państwo uzyskać pod nr. tel - 24 364 52 22     Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27 lipca – 15 sierpnia br. informacje na temat świadczeń komercyjnych (w tym zapisy)  w zakresie położnictwa (pakiet „Pierwsze chwile”, indywidualna opieka położnej) mogą Państwo uzyskać pod nr. tel.: - 609 671 218     Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27 lipca – 15 sierpnia br. informacje na temat świadczeń komercyjnych (w tym zapisy) z zakresu badań endoskopowych (gastroskopia i kolonoskopia)  mogą Państwo uzyskać pod nr. tel.:- 783 948 316     Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27 lipca – 15 sierpnia br. informacje na temat świadczeń komercyjnych (w tym zapisy)  z zakresu badań USG/RTG mogą Państwo uzyskać pod nr. tel.: - 24 364 51 34
zapisz do PDF    drukuj

Poradnia Rehabilitacyjna

Pełna nazwa poradni

 

 Poradnia Rehabilitacyjna

 

 

Adres

 

Centralny Ośrodek Rehabilitacji

ul. Tysiąclecia 13, 09-400 Płock

 

Telefon do rejestracji

 

24/364 52 80


Pacjent rejestrowany telefonicznie zobowiązany jest w ciągu wyznaczonego przez rejestrację terminu dostarczyć skierowanie wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego do Poradni Rehabiltacyjnej

 

 

 

Dni i godziny rejestracji


poniedziałek – piątek 7.00 -18.00

 

Telefon do poradni
24/ 364 52 80

 

 

 

Zatrudnieni lekarze

 

Dorota Królikowska – lekarz rehabilitacji medycznej
Stefan Łobodziński – lekarz rehabilitacji medycznej

Zakres świadczonych usług

 

Poradnia współpracuje z Pracownią Rentgenowską, Ultrasonograficzną w Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej.
Pacjent, który otrzyma skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne, będzie mógł je zrealizować w naszej bądź innej placówce.

Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne wystawione na wizycie komercyjnej nie jest refundowane przez NFZ, co oznacza, że pacjent musi je opłacić sam.

 

 

 

 

 

 

Dokumenty niezbędne do przyjęcia

 Pacjenci w ramach NFZ

Aktualne skierowanie wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.
W poradni rehabilitacyjnej w zakresie lekarskiej ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej, na podstawie jednego skierowania, dopuszcza się w przypadkach uzasadnionych medycznie, objęcie opieką pacjenta ze schorzeniami wymagającymi długotrwałej rehabilitacji, do czasu osiągnięcia poprawy danej jednostki chorobowej, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy.
Dokument potwierdzający ubezpieczenie zdrowotne.
 Pacjenci komercyjni

Potwierdzenie wpłaty za wizytę (wydawane w rejestracji)

Poradnie

Partnerzy