Urodziny Marty w płockim ZOO

Dodano: 19.05.2016r.

W sobotę, 7 maja br. Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. gościł na 18. Pikniku Europejskim. Płocczanie i przybyli goście mogli uzyskać informacje na temat programów profilaktycznych, finansowanych przez Gminę – Miasto Płock, które realizują nasze placówki; a także zapoznać się z aktualną ofertą świadczeń komercyjnych. Nie zabrakło również czasu na poszukiwanie kolejnych uczestników naszej zabawy – Klubu Urodzonych w Szpitalu Świętej Trójcy. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia kolejnych Klubowiczów.”

18. Piknik Europejski

Dodano: 19.05.2016r.