Dodano: 21.04.2020r.

Dziękujemy firmie Fortum Polska za przekazanie dwóch myjni-dezynfektorów.

Sprzęt ten został umiejscowiony w dwóch oddziałach Szpitala Świętej Trójcy: Ginekologiczno-Położniczym oraz Neonatologii, gdzie będzie niezwykle pomocy w codziennej pracy.

Myjnia-dezynfektor to sprzęt, który służy do mycia oraz chemiczno-termicznej dezynfekcji zarówno przedmiotów medycznych jak i przedmiotów, które nie zaliczają się do wyrobów medycznych, ale mogły być narażone na kontakt z potencjalnie zainfekowanymi wydzielinami z dróg oddechowych pacjentów i po użyciu powinny zostać również poddane dezynfekcji. Zakupione urządzenia posiadają także niezbędne atesty oraz certyfikat potwierdzający ich skuteczność zabezpieczenia przed koronawirusem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie