Dodano: 10.02.2017r.

Światowy Dzień Chorego

Szanowni Państwo,
W sobotę, 11 lutego 2017 roku obchodzimy Światowy Dzień Chorego, ustanowiony w 1992 roku przez Ojca Św. Jana Pawła II w 75 rocznicę objawień fatimskich i w 11 rocznicę zamachu na Jego życie. Dzień ten jest szczególną okazją do zwrócenia uwagi na ludzi chorych i tych, którzy się nimi opiekują.Z tej okazji serdecznie zapraszamy Pacjentów oraz Pracowników Spółki do udziału w uroczystej Mszy Świętej. Msza Święta zostanie odprawiona w poniedziałek, 13 lutego 2017 roku o godz. 18.00, przez Kapelana Szpitala Świętej Trójcy ks.Tadeusza Łebkowskiego w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Świętej Trójcy (I p.).