Dodano: 13.01.2017r.

Zmiana adresów Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia i Profilaktyki Uzależnień oraz Dziennego Oddziału Psychiatrycznego

Uprzejmie informujemy, iż od stycznia br. Poradnia Zdrowia Psychicznego i Poradnia Profilaktyki i Leczenia Uzależnień z Przychodni Świętej Trójcy oraz Dzienny Oddział Psychiatryczny ze Szpitala Świętej Trójcy mają nową siedzibę. Jest nią Przychodnia Specjalistyczna przy ul. Reja 15/3 (budynek po dawnej poradni podstawowej opieki zdrowotnej). Numery telefonów do poszczególnych jednostek pozostały bez zmian.